Sağlıklı ve Kârlı Büyüyen İşletmelerin Şifresi

17 Haziran 2023 Cumartesi

11:00 – 13:00  (Ücretsiz)

Sağlıklı ve Kârlı Büyüyen İşletmelerin Şifresi

Zamanın ve değişimin çok hızlı yaşandığı çağımızda birçok işletme ve patron için mevcudu korumak ve günü kurtarmak aslında geriye sarmak anlamına geliyor, öyle değil mi? O halde patrona bağımlı olmadan da saat gibi çalışan ticari ve karlı bir işletme yaratmak nasıl mümkünü konuşacağımız 6 adım seminerimizde bu sorunuzun yanıtını bulacaksınız. Ertesi gün işinizde kullanmaya başlayacağınız fikirler cebinizde bu etkinlikten ayrılacaksınız.

Neler mi öğreneceksiniz?

Para bugün var, yarın yok döngüsünden nasıl kurtulabileceğinizi,

Finansal uyurgezer modundan, okuryazar moduna dönüşüm için neye ihtiyacınız olduğunu,

Pazarlama için yaptığınız harcamanın yatırıma dönüşmesi için neyi farklı yapacağınızı,

Ekibinize doğru kişiyi seçmek ve verimli iş sonuçlarına doğru yönetmek konusunda ip uçlarını,

Size bağımlı olmadan da tıkır tıkır çalışan bir işletme yaratmak için sizi bekleyen aşamaların neler olduğunu,

Kimler Katılmalı?

İşletme sahipleri

Yeni iş kurmak isteyenler

Profesyonel yöneticiler

Katılanlar Neler Söyledi?

Sizi dinledikçe, sorunlarımı ne kadar yalın ve bana tanıdık gelen şeklide tarif ettiğinizi gördüm ve çözümlerin çok da uzak olmadığını hissettim. Küçük başla, büyük düşün ifadenizi kendime motto yapacağım.

20 yılın üzerinde süre birçok eğitim almış ve seminere katılmış bir işletme sahibiyim. Bugün tüm bu yıllar boyunca parça parça anlatılanların hap şeklinde aktarıldığı bir sunum dinledim. Yarından itibaren aksiyon alacağım onlarca not aldım.

Küçük bir işletme sahibiyim. Bu tür bir webinarın bana ne katkısı olur diye önyargıyla gelmiştim. Ancak anlıyorum ki, ölçeğinin ne olduğundan bağımsız tüm işletme sahiplerinin bu sunumunuzdan alacakları var. Söylediğiniz gibi işletmelerin özellikleri ve sektörleri farklı olsa da, anatomileri gerçekten aynıymış.

İşletmenizi bir üst seviyeye taşıyalım...