BİREBİR KOÇLUK

Şirketinin vizyonuna ve büyüme potansiyeline inanan, bunun için ezberini bozmaya ve konfor alanından çıkmaya hazır bir işletme sahibiyseniz, doğru yerdesiniz!

İşiniz Nereye Varsın İstiyorsunuz!

İşletmeler, sahiplerini kişisel hedeflerine ulaştıran birer araçtır. Sürücü koltuğunda yer alan sizsiniz, çünkü patron sizsiniz. Dolayısıyla bu aracın ne kadar donanımlı ve konforlu olduğu, istenen hızda yol alıp almadığı, araca kimlerin bindiği ve patron yolda başka araçlara geçmek istediğinizde aracın hala rotada yol alıp alamayacağı çok önemlidir. İşletme koçunuz olarak size bu yolculukta co-pilotluk yaparak, karınızı artırmanız, işinizi büyütmeniz ve size bağımlı olmadan da çalışan bir işletme yaratmanız için yarenlik ediyorum.

Kişisel ve iş hedeflerinizde ne varsa ve sizi bunlara ulaşmaktan alıkoyan her neyse üstesinden gelmeniz için yanınızdayım.

Amacınız, şirketinizin pazardaki değerini artırmak (tercihiniz yatırımcı bulmak veya şirketiniz satışa hazırlamak da olabilir), aile şirketiyseniz 2. veya 3. nesil genç yöneticilerle olarak sürecin sağlıklı yönetilmesini sağlamak, bayileşmek, şubeleşmek, yeni pazarlara açılmak olabilir. İşletme koçunuz olarak şirketinizi İYİden MÜKEMMEL’e taşıyacağınız her amacın bir parçası olabilirim.

Bire bir koçluk programı, sizin işletmenize göre önümüzdeki 12 ayda belirgin bir büyüme elde etmeniz için tasarlanacaktır. İhtiyacınıza göre ayda 2-4 kere birebir görüşme, detaylı DISC davranış analizi ve ActionCOACH araçlarına, eğitim, videolarına erişme imkanına sahip olacaksınız.

Bu programın size uygunluğunu değerlendirmek için öncelikle, ücretsiz firma analizinizi yapabiliriz.

İşletmenizi bir üst seviyeye taşıyalım...