fbpx

Size Uygun Programı Seçin

Belma Öztürk GÜRSOY

İşletme Koçu

İşiniz Nereye Varsın İstiyorsunuz!

İşletmeler, sahiplerini kişisel hedeflerine ulaştıran birer araçtır. Sürücü koltuğunda yer alan sizsiniz, çünkü patron sizsiniz. Dolayısıyla bu aracın ne kadar donanımlı ve konforlu olduğu, istenen hızda yol alıp almadığı, araca kimlerin bindiği ve patron yolda başka araçlara geçmek istediğinizde aracın hala rotada yol alıp alamayacağı çok önemlidir. İşletme koçunuz olarak size bu yolculukta co-pilotluk yaparak, karınızı artırmanız, işinizi büyütmeniz ve size bağımlı olmadan da çalışan bir işletme yaratmanız için yarenlik ediyorum.

Kişisel ve iş hedeflerinizde ne varsa ve sizi bunlara ulaşmaktan alıkoyan her neyse üstesinden gelmeniz için yanınızdayım. Amacınız, şirketinizin pazardaki değerini artırmak (tercihiniz yatırımcı bulmak veya şirketiniz satışa hazırlamak da olabilir), aile şirketiyseniz 2. veya 3. nesil genç yöneticilerle olarak sürecin sağlıklı yönetilmesini sağlamak, bayileşmek, şubeleşmek, yeni pazarlara açılmak olabilir. İşletme koçunuz olarak şirketinizi İYİden MÜKEMMEL’e taşıyacağınız her amacın bir parçası olabilirim.

Bire bir koçluk programı, sizin işletmenize göre önümüzdeki 12 ayda belirgin bir büyüme elde etmeniz için tasarlanacaktır. İhtiyacınıza göre ayda 2-4 kere birebir görüşme, detaylı DISC davranış analizi ve ActionCOACH araçlarına, eğitim, videolarına erişme imkanına sahip olacaksınız.

Bu programın size uygunluğunu değerlendirmek için öncelikle, ücretsiz Gelişim Fırsatı Teşhis Seansı alabilirsiniz.

İşinizde Uzmansınız, Ya Patron Olmakta?

Elbette işinizde uzmansınız ve kendi şirketinizi kurdunuz. Bununla birlikte patron olmak başka yetkinliklerinizin de olmasını gerektiriyor. Eğer şirketinizi, ekibinizi yönetmekte zorlanıyorsanız, pazarlama ve satış yetkinlikleri konusunda gelişmeye ihtiyacınız varsa ve daha fazla nakit ve gelir yaratmanız gerektiğini düşünüyorsanız bu programa adım atın. Patronlar Kulübü GRUP KOÇLUK Programı tam da bu ihtiyacı olan patronlara göre. Hem bütçe hem de yapmaları gereken zaman yatırımı olarak.

En güncel, pratik bilgiler ve stratejiler içeren satış, pazarlama, finans ve yönetim programıdır PATRONLAR KULÜBÜ:

İşletme Sahipleri ile 15 günde bir, 8 oturum boyunca bir araya gelinir. Katılımcılara özel belirlenen fikir ve taktiklerin, işyerlerinde uygulanması ve uygulama sonuçlarının takip edilmesi sonrası bir sonraki konuya geçilir. 8 oturum boyunca işlenecek konular aşağıdaki gibidir:

1-Geleceğinizi Tasarlamak Hayallerinizi nasıl net hedeflere dönüştüreceksiniz ve nasıl planlayacaksınız? Şirketinizin Vizyon-Misyon cümlelerini, Şirketinizin Kültür Değerlerini nasıl oluşturacaksınız?

2-Finansal Okur Yazarlık Hangi finansal raporlara ya da finansal olmayan raporlara ihtiyacınız var? Büyüme stratejilerinizin sonuçlarını izlemek için nasıl veri oluşturmalısınız?

3-Düzenli Nakit Akışı Sağlamak Nasıl daha az uğraşarak daha çok kazanacaksınız? Tahmin edilebilir bir nakit akışı yaratmak nasıl mümkündür? Karlılık nasıl artırılır? Etkin pazarlama yapmak, şirketiniz için nasıl kaldıraç etkisi yaratır?

4-Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Teknikleri Rakiplerinizden sizi geride bırakan şeyler neler? Nasıl farklılaşacaksınız? Gerçekten çalışmak istediğiniz müşterileri nasıl kazanacaksınız? Müşterilerinizin tekrar tekrar gelmelerini nasıl sağlayacaksınız? Benzersiz Satış Pozisyonlamanızı nasıl oluşturursunuz?

5-Yeni Dünyada Yeni Satış Teknikleri Bu oturumda farklı satış insanı tiplerini (DISC ile), eski ve yeni satış yaklaşımlarını, SORU HUNİSİ`ni, performans bazlı satış sistemi oluşturmayı, itirazları nasıl karşılayacağınızı, farklı satın alma tercihleri olan kişileri nasıl anlayacağınızı ve onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi öğreneceksiniz.

6-Sosyal Medya Linkedin, Twitter, Facebook gibi platformları kullanmak işinizi geliştirmenizde fark yaratır mı? 3-5 yıl sonra oluşacak pazarlama dünyasına ne kadar hazırsınız?

7-Disc ile Doğru Kişileri Seçip A Takımını Kurmak Dünyanın en iyi davranış profili testlerinden biri olan DİSC’i ekiplerinize alacağınız kişileri seçerken nasıl kullanacağınızı öğrenin, olarak en uygun kişileri bir araya getirerek A Takımınızı kurun ve başarıya beraber yürüyebileceğiniz bir ekibe sahip olun.

8-90 Günlük Plan Oluşturma Yapmanız gereken şeyler acil mi önemli mi? Peki gün içerisinde neler yapmanız gerektiğini, hedefleriniz doğrultusunda oluşturduğunuz bir planla mı karar veriyorsunuz? 90 günlük plan oluşturarak işinizin üstüne çıkabileceğinizi biliyor musunuz?

Stratejik Planlama Çalıştayı Kimler İçin ,

 • Büyüme veya bir yatırım hedefiniz mi var?
 • Şirketinizdeki büyüme stratejinizi rakamlarla canlı bir modelde görsek diyor musunuz?
 • Büyümeye yönelik orta vadeli kredi ve finansman ihtiyacınız için bankalar ve finans kuruluşlarından kaynak arayışı içinde misiniz?
 • Yatırımcı veya ortak arayışınız mı var?
 • Şirketinizi satmak ve değerini artırmak gündeminizde mi?

Eğer bu sorulardan birine EVET yanıtı verdiyseniz, sizi 80’nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren global bir şirket olan ActionCOACH’un Planning Club – Stratejik Planlama Çalıştayı ve canlı iş planı modelleme platformu tam size göre.

PlanningCLUB, daha yüksek KAR yaratmaya, daha fazla NAKİT AKIŞI elde etmeye ve sonuç olarak şirketinizin DEĞERİNİ artırmaya odaklı bir programdır.

Elde edeceğiniz 4 Temel Fayda

 1. Güncelleyebileceğiniz ve gerektiğinde düzeltebileceğiniz online bir iş planı yazılımına 1 yıl boyunca erişim
 2. Finans kuruluşlarına, potansiyel ortaklara ve yatırımcılara sunabileceğiniz detaylı bir rapor
 3. Tüm ekibinizin uygulayabileceği gerçek bir plan
 4. İş geliştirme için etkili ve şirketinize özel yazılmış stratejiler
 5. Tüm bu sürece eşlik eden deneyimli işletme koçunuzun birebir desteği


DISC ile Kendinizi, Ekibinizi, Müşterinizi Tanıyın!

DISC analizi ve raporu ile bir yandan güçlü yanlarınızın daha fazlasını geliştirecek ve kullanacaksınız, diğer yandan da zayıf yanlarınızı tanıyacak, iyileştirecek ve bunlar üzerinde değişiklikler yapacaksınız.

DISC analizi 4 bileşenden oluşan ve kişilerin davranışlarını analiz etmeyi sağlayan dünyaca ünlü bir metottur. Bu yöntemle çalışanlarınızın ve müşterilerinizin davranış profillerini öğrenerek, onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilir ve yol haritanızı şekillendirirsiniz. Ekibinizi ve satışlarınızı büyütürsünüz. Ayrıca işe alım stratejinizin bir parçası haline gelmesi halinde, doğru insanları doğru işe yerleştirmek için çok önemli bir araçtır.

İş ortamında ,

 • İşe alım süreçlerinde
 • Ekip içi uyum sağlamakta,
 • Ekibin mevcut potansiyelini ortaya çıkarmada,
 • Doğru kişiyi doğru pozisyonda istihdam etme aşamasında,
 • Ekibiniz için kariyer planlaması yaparken,
 • İşletme sahibi olarak liderlik yeteneklerinizi arttırmak için,
 • Üst yönetimin liderlik yeteneklerini arttırmak için,
 • Zaman yönetimi ve daha verimli sonuçlar elde etmek için sıkça başvurduğumuz bir rapordur.

Not: DISC Analizinde Assessments 24×7‘nin Fortune 500’deki firmalarda da kullanılan anketi kullanılmaktadır. ActionCOACH Türkiye Assessments 24×7’nin Türkiye’de ilk ve tek stratejik ortağıdır.

Patronlar Kampı’nda, Hap Bilgiyle Yenilenin, Diğer Patronların Deneyimlerinden Faydalanın ve Elbette Eğlenin!

Patronlar Kampı, gündemi yoğun şirket sahipleri için işletmelerinin her yönüyle ele alınacağı iki günlük yoğun bir workshop’tur.

Bu grup çalışmasında:

– Pratik ve aksiyon bazlı bir iş planı,
– Pazarlama bütçenizi verimli kullanmak için ip uçları,
– Ekibinize en iyi takım oyuncularını çekmek ve geliştirmek için yönetim araçları,
– Müşteri portföyünüzü fiyat rekabetine girmeden büyütme stratejileri,
– Finansallarınızı basitçe yönetmenin sırlarını ve nakit akışınızı iyileştirmeyi,
– Diğer iş sahipleriyle birlikte networking ve deneyim paylaşma imkânı

buluyor olacaksınız.