ActionCOACH Türkiye E-Kitap Kütüphanesi

İşinizi büyütürken size ve işletmenize destek olan 28 yıllık deneyimi ile ActionCOACH bilgi ve metodolojileriyle oluşturulan, öğrenmek istediklerinizi ve fazlasını içeren e-kitaplarımızı yayınlamaya başladık. İlginizi çeken, öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili ÜCRETSİZ e-kitaplarınızı hemen indirerek okumaya başlayın!

Kârınızı Artırmanın 5 Adımı E-Kitap

Muhteşem ürünleriniz var ama istediğiniz sayıda satış yapamıyor musunuz? Sizin de hedefiniz tıkır tıkır çalışan, ticari ve karlı bir işletmeye sahip olmak değil mi?

10 Liderlik İlkesi E-Kitap

İyi bir yönetici olabilirsiniz peki ya etkili bir lider misiniz? Kitlelerin takip ettiği bir lider olabilmek yönetici yeteneklerinden daha fazlasına sahip olmayı gerektirir.

Müthiş İş Sonuçları İçin 6 Adım E-Kitap

Değişim fikrini, bir neden ile başlamayı, nakit akışını, verimliliği, takımları, işleyişi ve elde ettiğiniz sonuçları 6 Adım metodolojisiyle inceleyin.

S.M.A.R.T. Hedef E-Kitap

Bu e-kitap sayesinde hedefler ve bu hedeflere doğru giden yolda nasıl ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili yeni bir bakış açısı kazanacaksınız.

Kişisel SWOT Analizi Rehberi

Kişisel SWOT Analizi; bireysel potansiyelin en iyi seviyeye çıkarmak için her işletme sahibinin kullanması gereken stratejik bir araçtır.

İşletme SWOT Analizi Rehberi

İşletme SWOT Analizi; S-W-O-T alanlarını ayrı ayrı örnekler ile açıklayarak, işletmenizin analizini yazabilmenize rehberlik etmeyi amaçlıyor.

En Çok Yapılan 20 Pazarlama Hatası İnfografik

Kazançlı bir işe sahip olmak için sürekli sizin müşteri peşinde koşmanız değil, müşterilerin sürekli sizin peşinizde olmasını sağlamanız gerekir.

İşte Başarıyı Oluşturmanın 4 Yolu

Bir işletmenin başarılı olması için işletmeye 360 derece bakımını yapmak ve geliştirmek gerekir. Size müthiş bir yol gösterici kaynak olacak bu e-kitabı hemen indirin!